יש הייטק בצפון - מאגר אפשרויות תעסוקה וחברות שפועלות באיזור.

הייטק בתבור הינה קהילה שיתופית ללא מטרת רווח למען תושבי הצפון. מטרתנו העיקרית היא יצירת מקומות עבודה בתחום ההייטק עבור תושבי הצפון השבים להתגורר באופן קבוע באיזורנו ועבור התושבים החדשים. אחד הפרויקטים אותו אנו מקדמים הוא ניהול וקישור בין תושבים המעוניינים בשינוי או חידוש תעסוקה בתחומים רבים שהינם במרחק קצר מהבית.

המאגר נבנה מנתוני חברים שנרשמו לפעולות השונות שלנו ומתעדכן אוטומאטית לאחר הרשמה למפגשים ואירועים. 

המאגר הנתונים כולל עשרות חברות שמפעליהן קיים באיזורנו ואנו בקשר מתמיד איתם על מנת לחזק את אחיזת ההייטק בלב הגליל בפרט ובצפון בכלל.

נשמח אם תצרו איתנו קשר באתר על מנת שנוכל לעזור אחד לשני ליצירת והמשך שגשוג הקהילה שלנו.

תודה 🙂

מאגר נתונים- מיקוד חברות בצפון

הטבלה נבנתה ומתוחזקת על ידי איסוף נתונים מחברי הקהילה העובדים בחברות השונות ובעלי תפקידי מפתח באיזור.

חיבור העסקים והחברות בצפון עם TechTavor מאפשר לנו לקיים קשרים פעילים, לעזור ולנהל את חיפוש העבודה בתחום ההייטק בצפון וחיבור אנשי הקהילה עם המיטב שיש להציע באיזור.

כמו כן, החברות מתעיילות על ידי שיתוף והבנה של כח האדם האיכותי באיזור וכתוצאה מכך תחום ההייטק באיזור יכול לצמוח ולשגשג וכך ככדור שלג שמתגלגל אנו בונים ומתחזקים איזורי תעשייה שמהווים חלק לא מבוטל של תעשיית הייטק בארץ.

במפה הבאה תוכל לראות את חברות המפתח באיזור לפי המיקום.
הקו התוחם מסמן את התחום בצפון בו אנו מתמקדים בקשרים עם החברות הקיימות וזהו התחום בו אנו פועלים על מנת לקדם ולהרחיב את תחום ההייטק בצפון

מכיר/ה חברה נוספת מהאיזור, נשמח אם תצרפ/י אותה למאגר

TechTavor Community Managemant

כיליד כפר תבור ובתור אחד שנהנה מהשקט והשלווה באיזור שלנו, מטרותיי ומטרות שאר חברי הקהילה הם להמשיך ולפתח את הסביבה שלנו ולהקל על איכות החיים שאנו כל כך אוהבים במגורים בצפון.
Nir Mualem
CRM mangemant
השארת תגובה