הייטק בתבור מסכמת שנה עם תקציב להרצאות בשיתוף מעו"ף לעסקים!

האקוסיסטם נוצר, החיבורים עולים שלב - מקדמים הייטק ועסקים באזור, כל המספרים בכתבה

עברה שנה מאז הוקמה הפעילות של הייטק בתבור והמפגש האחרון של הקהילה, שהתקיים בחדר הישיבות של מועצה אזורית הגליל התחתון, כבר נראה אחרת. סדנה מאורגנת לקביעת יעדים ותוכנית עבודה שכללה מנחה מקצועית בתשלום, לוחות מצוירים עם כיווני חשיבה ורעיונות, כיבוד איכותי, שולחן מקושט לכבוד השנה החדשה ומצגת מעוצבת באדיבות סטודיו בהיר.

שיתוף הפעולה עם המועצה האזורית גליל תחתון נושא פירות והם בחרו בנו כפורום עסקים שיפעל בחסות מעו"ף לעסקים. התקציב התקבל כדי שנתפקד בין היתר כפורום עסקים במרחב הגליל התחתון, במסגרת הפורום אנחנו נפעל לקדם תוכן ועסקים לעצמאיים ובעלי עסקים בתחומי ההייטק כגון – אנשי מכאניקה, מתכנתים עצמאיים, אנשי DevOps, יזמים ועוד.

את הפורום מובילה נעמי מושקה, אשת מובילת תחום UX מסטודיו בהיר.

הייטק בתבור ומעו"ף לעסקים חולקים את אותן המטרות:

 

שיפור הכלכלה המקומית, קידום עסקים בתחומים שונים וסוגיות שונות, יצירת תהליכים ואמצעים לגדלת ההזדמנויות לעסקים קטנים ובינוניים באזור. והייטק בתבור מקיימת דה פקטו: חיבורים בין עסקים קטנים באזור, פיתוח תוכניות אזוריות לעידוד ההייטק, פלטפורמת היכרות ושיתוף בין עסקים קטנים באזור, שיתוף מידע על העסקים באזור.

עמוס מועלם, ממייסדי הייטק בתבור מברף על שיתוף הפעולה

 

"אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם מעו"ף ורואים בו הזדמנות גדולה למינוף בעלי העסקים שנותנים שירות לחברות ויזמים מתחום ההייטק, בתוך תקופה קצרה ובקצב שהפתיע גם אותנו הגענו לבעלי כוח ויצרנו כוח חדש באזור שמתקבל באהבה ופירגון מצד כל הצדדים.  התוכנית החדשה יכולה להיות הרחבה של הפעילות גם לבעלי עסקים שלא זוכים להזדמנויות ללמידה וליווי כמו במקומות מרכזיים בארץ. כל פרויקט חדש יכול להיות דרך חדשה לבעל עסק מקומי אם יהיה בה ערך אמיתי ומהותי. אנו נעשה כל מאמץ על מנת לייצר ערך אמיתי לקהילה המקומית, שיזמן שיתופי פעולה חשובים כאלה איתכם גם בעתיד"

 

במקביל לשיתוף הפעולה עם מעו"ף, נעשים מאמצים נוספים כדי להרחיב את הפעילות של הייטק בתבור וליצור שותפויות חדשות. ביום חמישי שעבר, פעילות הייטק בתבור הוצגה לקבוצה שהגיעה דרך הסוכנות היהודית במטרה ליצור שיתוף פעולה.  בנוסף, הוגש קול קורא לתקציב נוסף עבור הייטק בתבור במידה ויתקבל התקציב ישמש להרצאות ולקידום הייטק באזור יחד עם מרכז הצעירים והעמותה למען הגליל התחתון.

השבוע התבשרנו כי מרכז הצעירים של גליל תחתון בניהול הדס אלעד עובדים כדי להשיג לנו אישור למילגאים עבור שנה הבאה במידה ויצליח יהיו לנו מלגאים בהיקף גדול יותר. 

הצגת הייטק בתבור למשלחת של הסוכנות היהודית בכוורת בגינוסר

כמו כן, נעשים הרבה מאוד מאמצים בנושא של קליטת חברות הייטק לאזור. נערכו מספר פגישות בנושא, פגישה עם גוף עצמאי בתחום של קליטת חברות הייטק לאזור, פגישה עם עתודות הצפון ונערכו שיחות עם בעלי מתחמים וראשי רשויות במטרה לקדם קליטת חברות הייטק לאזור וכמובן נקבעו פגישות עם האשכול לקידום הנושא.

רוצים להצטרף לפעילות של הייטק בתבור?

חיבור לדף הפייסבוק של הייטק בתבור

ערוץ טלגרם אזורי

קבוצת LinkedIn

ניתן לשוחח עם עמוס מועלם ב- 058-6008638

האירוע הופק בשיתוף מרכז הצעירים גליל תחתון ומעו"ף לעסקים

השארת תגובה